VOAL

Mr. Thaci has strongly denied this“) Madje sipas NYT emri i tij përflitet nga disa personapër çmimin Nobel të. Paqes. Por, gazeta prestigjioze amerikane, megjithatë shton se një gjë e …The F.B.I. infiltrated and purchased over 30,000 ecstasy pills, 2.5 kilograms of heroin, a 9 mm handgun, two assault-style weapons and stolen jewelry. Wiretaps and video surveillance at the Royal Warsaw Restaurant and Bar in Elmwood Park and the Borgata Hotel, Casino and Spa in Atlantic City led to the arrests. Kjo pune ka marre fund, eshte i kot cdo argument bosh, cdo analiz qe pretendon te kunderten, cdo koment i blere, per te mallkuarin ne jete te jeteve, edvin kristaqi dhe banden e pederasto-prostirutave, nuk ka me shpetim, e kane te shkruar ne balle, ja do te shkojne qetesisht, njeri pas tjetrit, ne rresht, pa dallim nga i pari tek me i fundit, ne burg, me pasuri dhe gjithecka te vjedhur, te Nessuno è stato più ricercato, negli scorsi mesi, di Adnan Januzaj.La talentuosa ala diciannovenne del Manchester United, nata a Bruxelles da genitori kosovari, è stata messa nel mirino da diverse squadre nazionali.Il motivo è che Januzaj è eleggibile per giocare per la sua nazionale di cittadinanza, il Belgio, per la Serbia, l’Albania e la Turchia (dove sono nati i suoi nonni). Please Wait 0 %. BALLINA; AKTUALE. Lajmi i fundit; Fokus; Lajme të tjera …The F.B.I. infiltrated and purchased over 30,000 ecstasy pills, 2.5 kilograms of heroin, a 9 mm handgun, two assault-style weapons and stolen jewelry. Wiretaps and video surveillance at the Royal Warsaw Restaurant and Bar in Elmwood Park and the Borgata Hotel, Casino and Spa in Atlantic City led to the arrests. Thaci is confident that he will be able to form a new government quickly ment, gained 12, AAK 11 and AKR seven per cent. On top of this 25 seats are believed to have been secured by minority facebookSth Cameras To help you Reopen Online casino And then Cinemas Even with COVID The webs on-line casinos is the most modern having fun with businesses which are designed for the fun warm folks. With regards to MLB battles which keeps a winter really going, typically the NHL and NBA will fresh air huge online Read More . Voice of Albanians. Please Wait 0 % BALLINA; AKTUALE. Lajmi Search the world's information, including webpages, images, videos and more. Google has many special features to help you find exactly what you're looking for. Kumarxhiu Fatos Nano e solli nga Franca me xhepat bosh; por në 11 vite kryebashkiak betonizoi Tiranën, ndërsa në 7 vite kryeministër boshatisi arkën e shtetit dhe krijoji 12 miliardë Euro borxhe me PPP e koncesione dhe para se të ik; po licenson perandorinë e tij të bixhozit, ortakërinë e parë të së cilës e nisi me kazino “Tajvan”; ndërsa para 5 muajve me “Grand Casino

[index] [15547] [29800] [16910] [14651] [19516] [11746] [16040] [9461] [4884] [5405]

#